Balkonų stiklinimas

Privalumai

sketch

Šiuolaikinės konstrukcijos

quality-(1)

Aukšta kokybė

Balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimo sistemos suteikia galimybę visus metus maloniai leisti laiką balkone. Tinkamai įrengus balkoną jis gali tapti papildoma gyvenamąja erdve namuose. Įstiklinus balkoną, kambario temperatūra paprastai pakyla net 3-4 laipsniais. Balkonų stiklinimo konstrukcija sulaiko šilumą ir iš gatvės sklindantį triukšmą, balkono patalpą apsaugo nuo lietaus, sniego ir dulkių. Stiklinimo konstrukcijos paprastai prižiūrimos ir lengvai valomos.

Siūlome šias stiklinimo sistemas:

  • Varstoma plastikinė sistema
  • Stumdoma aliumininė sistema

Plastikinės konstrukcijos

Balkono stiklinimui naudojami plastikiniai profiliai su stiklo paketais, kurių storis gali būti nuo 24 mm iki 44 mm (balkono langai varstomi). Konstrukcija gaminama iš bešvinio „Decco“ ir „Veka“ profilių. Konstrukcija patikimai izoliuoja šilumą ir garsą, yra stabili, nesideformuoja esant temperatūrų svyravimui ir oro sąlygų pokyčiams, todėl patikimai tarnaus ilgą laiką.

Stiklindami balkoną plastikinės konstrukcijos spalvą galėsite pasirinkti iš plačios spalvų paletės, todėl bus nesunku jį priderinti prie namo dizaino ar jau namuose esančių plastikinių langų. Techninės galimybės leidžia stiklinti balkonus pagal individualius kliento poreikius. Įstiklinus balkoną PVC konstrukcija yra galimybė balkoną sujungti su kambariu, taip padidinant kambario plotą. Tokiu atveju papildomai rekomenduojame apšiltinti lubas, grindis ir išorines sienas. Suteikiama 5 metų garantija.

Aliuminės konstrukcijos

Stiklinimas aliuminio profilių sistemomis yra šiuolaikiškas ir patogus, reikalaujantis tik minimalios priežiūros. Langai yra stumdomi – tai leidžia efektyviai panaudoti visą balkono erdvę (nėra varstomų dalių).

Sistema pasižymi gana aukštu hermetiškumu, kuris reikalingas temperatūrai išlaikyti, bet kartu jos konstrukcija leidžia natūraliai ventiliuoti patalpą, kad išvengti langų rasojimo. Norint išvalyti ar dėl kitų priežasčių, stumdomas dalis labai lengva išimti, nereikia jokių specialių įrankių. Konstrukcijoje yra mažai besidėvinčių dalių – tik sistemos ratukai, kuriuos galima lengvai pakeisti be specialių įrankių. Sistema mažo svorio, tad nėra apkrovos balkono konstrukcijai. Konstrukcija patikimai tarnaus ilgą laiką, kadangi aliuminis – viena ilgaamžiškiausių medžiagų, taip pat atsparus korozijai. Aliuminio profiliai dažyti milteliniu būdu arba anoduoti, todėl eksploatavimo periodu jų dažyti iš naujo nereikės. Konstrukcija stabili, nesideformuoja, esant temperatūrų svyravimui ir oro sąlygų pokyčiams. Uždarytoje padėtyje balkonas automatiškai blokuojamas ir užrakinamas.