Balkonų stiklinimas

Privalumai

sketch

Šiuolaikinės konstrukcijos

quality-(1)

Aukšta kokybė

Balkonų stiklinimas

Tinkamai įrengus balkoną jis gali tapti papildoma gyvenamąja erdve namuose. Įstiklinus balkoną, kambario temperatūra paprastai pakyla net 3-4 laipsniais. Balkonų stiklinimo konstrukcija sulaiko šilumą ir iš gatvės sklindantį triukšmą, balkono patalpą apsaugo nuo lietaus, sniego ir dulkių.

Siūlome šias stiklinimo sistemas:

  • Varstoma plastikinė sistema
  • Stumdoma aliumininė sistema

Plastikinės konstrukcijos

Balkono stiklinimui naudojami plastikiniai profiliai su stiklo paketais, kurių storis gali būti nuo 24 mm iki 44 mm (balkono langai varstomi). Konstrukcija gaminama iš bešvinio „Decco“ ir „Veka“ profilių. Konstrukcija patikimai izoliuoja šilumą ir garsą, yra stabili, nesideformuoja esant temperatūrų svyravimui ir oro sąlygų pokyčiams, todėl patikimai tarnaus ilgą laiką.

Techninės galimybės leidžia stiklinti balkonus pagal individualius kliento poreikius. Suteikiama 5 metų garantija.

Aliuminės konstrukcijos

Aliuminio profilio sistemos langai yra stumdomi – tai leidžia efektyviai panaudoti visą balkono erdvę (nėra varstomų dalių).

Sistema pasižymi gana aukštu hermetiškumu, jos konstrukcija leidžia natūraliai ventiliuoti patalpą, išvengiant langų rasojimo. Stumdomas dalis labai lengva išimti, nereikia jokių specialių įrankių. Konstrukcijoje yra mažai besidėvinčių dalių – tik sistemos ratukai, kuriuos galima lengvai pakeisti be specialių įrankių. Sistema mažo svorio, tad nėra apkrovos balkono konstrukcijai. Konstrukcija patikimai tarnaus ilgą laiką, kadangi aliuminis – viena ilgaamžiškiausių medžiagų, kuri yra atspari korozijai. Konstrukcija stabili, nesideformuoja, esant temperatūrų svyravimui ir oro sąlygų pokyčiams. Uždarytoje padėtyje balkonas automatiškai blokuojamas ir užrakinamas.